Bizim Cennet Bungalow

Güne tesisimizde özenle hazırladığımız açık büfe kahvaltı ile başlayabilir.Bahçemizde özenle yetiştirdiğimiz Organik ürünlerimizden tadabilirsiniz.

Restaurantımız tesisimizin önemli bir parçasıdır. Tesisimizde restaurantımız haricinde ayrıca sıcak ve soğuk içeceklerin servis edildiği Cafe kısımımız ile de sizlerin hizmetinizdeyiz.

Restoran şefimiz Ankara’nın çeşitli tesislerinde görev yapmış Mustafa Mazlum ustadır. Mustafa usta özellikle Anadolu mutfağı ve ızgaralar konusunda çok başarılıdır.Bunların yanı sıra İtalyan mutfağının olmazsa olmazı makarna ve spagetti çeşitlerini sipariş üzerine sıcak servis olarak hazırlar.

Mustafa Mazlum Usta

Yemek Çeşitlerimiz.

Genel olarak misafirlerimizin özel isteklerine cevap verebildiğimiz gibi,bunun yanı sıra Et,Tavuk,Balık,Fast Food (Hamburger) Her gün değişen Sulu Yemeklerin yanı sıra Gözleme çeşitleri ,ana yemeklerin haricinde Ton Balıklı,Vejetaryen,Peynirli,Tavuklu vb. salata çeşitleri ile hizmet vermekteyiz.

Tesisimizde konaklama yapan veya Akşam yemeğine kalan misafirlerimizin özel isteklerine mümkün olduğunca cevap veriyoruz.Sabah kahvaltılarında ve salatalarda kullanmış olduğumuz sebzeler kendi bahçemizde yetişen Organik ürünlerdir.

Bizim Cennet Bungalow Karides Salatası